Hokej

Kubalík po boku McDavida? V NHL se začíná šuškat o zajímavé výměně

Kubalík po boku McDavida? V NHL se začíná šuškat o zajímavé výměně
Dominik Kubalík

Jeden z nejlepších českých útočníků v NHL, Dominik Kubalík z Chicaga letos zatím spíše strádá a brzy by jej mohla čekat v rámci soutěže výměna. Spícího kanonýra by mohl probudit hvězdný Connor McDavid, spekuluje se totiž o výměně do Kanady.

Zatím je to spíše utopie, ale zámořské weby začaly spekulovat o výměně Dominika Kubalíka, od kterého se v Chicagu čekalo letos mnohem více. Český útočník umí dávat branky a ostatní týmy to moc dobře ví, plzeňskému rodákovi navíc končí smlouva. 

Podle webu The Hockey Writers by se Edmonton mohl a měl pokusit o získání šestadvacetiletého křídelníka, který v NHL nasázel v posledních třech sezónách téměř šedesát branek. Letos se trefil pouze šestkrát a spíše se hledá, po sezóně se navíc stane chráněným volným hráčem. 

Související obsah

Edmonton by tak získal útočnou sílu a ještě by měl přednostní práva na jeho podpis v létě. Kubalíka by mohl probudit například i speciální dvojice Connor McDavid a Leon Draisaitl, kteří se hřejí na čele ligové produktivity. 

Chicago se nejspíše neprobojuje do play-off a před uzávěrkou přestupů se dost možná stane týmem, který bude spíše prodávat. Za Kubalíka by mohlo dostat výběr v draftu i nějakého nadějného mladíka. Kubalík by měl zapadat také do kategorie hráčů, které Edmonton hledá. 

Dominik Kubalík dal letos v NHL šest branek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události