Fotbal

Nelíbí se mi, co Lukaku řekl, potřebujeme klid, vzkázal Thomas Tuchel

Nelíbí se mi, co Lukaku řekl, potřebujeme klid, vzkázal Thomas Tuchel
Trenér Chelsea Thomas Tuchel Zdroj: Profimedia

Reakce trenéra Chelsea Thomase Tuchela na výroky Romela Lukaka na sebe nenechala dlouho čekat. Poté, co belgická hvězda řekla, že není pod vedením německého stratéga spokojená, si slovo vzal 48letý kouč.

"Samozřejmě se nám to nelíbí. Teď je kolem toho akorát hluk, který nepotřebujeme a vážně nám to nepomáhá," přiznal Tuchel na setkání s novináři. "Potřebujeme klidné prostředí a musíme se soustředit. A tohle nám nepomáhá," pokračoval rodák z Krumbachu.

Lukaku řekl, že není pod jeho vedením v Chelsea šťastný, což Tuchel popírá. "Nevidím ho jako nešťastného. Cítím přesný opak. Ale ono je snadné něco vytrhnout z kontextu a udělat zajímavý titulek," neodpustil si rýpnutí bývalý kouč PSG.

Související obsah

"Pokud jste tak velký hráč jako Lukaku, je jasné, že se vaše slova dostanou na veřejnost. Měl by si uvědomovat, co říká. Samozřejmě by bylo všechno jednodušší, kdybychom vyhrávali," řekl Tuchel.

"Nemyslím si, že by někdo viděl Lukaka nešťastného. Nevidím důvod, proč by měl být takový. To je vše, co vám k tomu mohu říct," dodal na závěr slavný kouč.

Chelsea v posledním zápase Ligy mistrů hrála se Zenitem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události