Fotbal

Hvězda Chelsea Lukaku: Nejsem v klubu momentálně spokojený, ale nevzdám se

Hvězda Chelsea Lukaku: Nejsem v klubu momentálně spokojený, ale nevzdám se
Romelu Lukaku Zdroj: profimedia

Belgický reprezentant ve službách londýnské Chelsea není aktuálně ve svém angažmá spokojený. A to hlavně kvůli tomu, že se prý kouč Thomas Tuchel rozhodl hrát jiným systémem a Romelu Lukaku není zdaleka tolik ve hře.

"Myslím, že se trenér rozhodl hrát jiným systémem. Jen se nesmím vzdát, pokračovat v práci a být profesionál," řekl Lukaku ke své situaci v Chelsea. "Nejsem v této situaci šťastný, ale nevzdám se," dodal pro Sky Sports Italia.

Obrovský útočník přišel jako posila z Interu Milán a očekávala se od něj velká ofenzivní show plná branek. A odstartoval tehdy skvěle, když se trefil hned v prvním zápase proti Arsenalu.

Jenže gólostroj se zasekl. Navíc se 28letý hráč zranil, následně měl pozitivní test na koronavirus a v lize se trefil až na Boxing Day, tedy 26. prosince, proti Aston Ville. Na to nyní navázal i v souboji s Brightonem.

Související obsah

​Přesto není v Londýně údajně spokojený, protože nový Tuchelův systém se mu nezamlouvá a nedostává se tolik do hry. A to navzdory tomu, že fyzicky je na tom i po zranění a po prodělaném onemocnění naprosto skvěle.

"Fyzicky jsem na tom lépe než předtím. Dva roky v Interu jsem spolupracoval s odborníky na výživu. Jsem na tom vážně dobře," doplnil Lukaku.

Související obsah

​Právě jeho odchod z Interu byl hodně probírán a nyní se omluvil za to, jak se s týmem a fanoušky rozloučil. "Myslím, že všechno, co se stalo minulé léto, se takto stát nemělo. Jak jsem opustil Inter, jak jsem opustil klub, jak jsem komunikoval s fanoušky...," řekl Lukaku.

A začíná se hodně spekulovat o tom, že by se do italského celku mohl vrátit. "Vždycky jsem říkal, že mám Inter v srdci. Opravdu z celého srdce doufám, že se do Interu nevrátím až na konci kariéry, ale ještě v době, kdy budu na vrcholu formy, abychom spolu mohli zase vítězit," dodal na závěr.

Chelsea má i ženský tým. A v jednom ze zápasů jedna z hráček dokázala zastavit neukázněného fanouška:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události