Hokej

To jste ještě neviděli! Úvodní buly v Anaheimu vhazovala opice

Úsměvný moment přinesla NHL hokejovým divákům před utkáním Anaheimu s Detroitem. V rámci akce Angels Night domácí klub přivedl na led opičku, neoficiálního maskota sousedského baseballového týmu LA Angels, takzvanou The Rally Monkey. A malý primát se zhostil úvodního slavnostního vhazování. Otázkou je, co na to řeknou ochránci zvířat.

​Angels Night je každoroční akce Anaheimu Ducks, která je spoluprací právě s baseballovými Los Angeles Angels. Fanoušci si mohou zakoupit speciální suvenýry, které obsahují motivy hokejového i baseballového týmu.

Jelikož letos Angels slaví dvacetileté výročí výhry ve Světové sérii, byla celá akce speciální, a proto také dorazil neoficiální maskot baseballového klubu. I když zpočátku opička nevypadala, že svou povinnost zvládne, puk nakonec hodila naprosto přesně a sklidila potlesk.

Související obsah

​Domácí Ducks slavnostní utkání nakonec vyhráli. Ještě speciálnější noc to byla pro českého brankáře Lukáše Dostála, který debutoval v NHL, a vychytal výhru v samostatných nájezdech.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události