Další sporty

Pelicans porazili Minnesotu o tři body, Satoranský byl pouze na lavičce

Český basketbalista Tomáš Satoranský byl na začátku nového kalendářního roku zařazen na tzv. covid listinu a strávil tak poslední dny v karanténě. Teď se vrátil do sestavy New Orleans a byl trenérovi opět k dispozici. Vítězný duel proti Minnesotě však strávil pouze na lavičce. Pelicans porazili Timberwolves o tři body – 128:125. V Oklahomě nebyl ani mezi náhradníky Vít Krejčí.

Tomáš Satoranský je zpět. Český rozehrávač byl na začátku ledna umístěn do karantény a na tzv. covid listinu, a tak se nemohl zapojit do zápasů svého New Orleans. Teď se po devíti dnech do sestavy vrátil. Duel proti Minnesotě strávil ale jen na lavičce a do hry nezasáhl. 

Související obsah

​Přesto se mohl radovat. Jeho Pelicans porazili Timberwolves o tři body a brali důležité vítězství. Toronto dlouho vzdorovalo Phoenixu, který vládne celé NBA, Raptors nakonec padli o pouhé čtyři bodíky.

Výsledky NBA:

Washington Wizards – Oklahoma City Thunder 122:118, Toronto Raptors – Phoenix Suns 95:99, Chicago Bulls – Detroit Pistons 133:87, Memphis Grizzlies – Golden State Warriors 116:108, New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves 128:125, Los Angeles Clippers – Denver Nuggets 87:85

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události