Hokej

Hokejisté nastoupí na OH ve speciálních dresech, fanoušci si je vychvalují

Hokejisté nastoupí na OH ve speciálních dresech, fanoušci si je vychvalují
Český hokejista David Krejčí v dresu pro olympijské hry v Pekingu. Zdroj: Facebook @Česká hokejová reprezentace

Česká hokejová reprezentace zná nominaci na zimní olympijské hry, které se uskuteční za necelý měsíc v čínském Pekingu. Fanoušci se kromě jmen dozvěděli i to, v jakých dresech budou Češi na turnaji hrát. Speciální trikoty svaz ukázal na sociálních sítích.

České hokejisty už za necelý měsíc čeká start na zimní olympiádě a z toho důvodu realizační tým odkryl nominaci hráčů, kteří by měli na turnaji hájit české barvy. 

Kromě toho byly na sociálních sítích národního týmu představeny i speciální dresy, v nichž čeští reprezentanti vyrazí do jednotlivých zápasů. 

Místo hlavy nahradil statní znak, který trikoty zdobil předtím. Součástí je i logo Českého olympijského týmu. Design si pochvalují i fanoušci.

"Konečně pořádný nádherný dresy. Doufám, že se budou dát koupit," zaznělo od jednoho z hokejových příznivců. "Dres krásnej... Teď ještě ty výsledky," nechal se slyšet další. Že je provedení super, stálo ve většině komentářů.

Ty navíc v mnoha případech vyjádřily přání, aby design zůstal takový, jaký je pro olympiádu. "A nešlo by v nich hrát už napořád? Ta odporná slepice se většině nelíbí," rýpl si jeden z fanoušků do dresů, kterým vévodí podobizna českého lva. "Krásné s tím znakem! Kéž by se u toho zůstalo," souhlasil jiný.

Související obsah

"Konečně klasika a můžou být hrdí Češi, Moraváci i Slezané. Když ne hra, tak alespoň hráči budou hezky vypadat," upozornil jeden ze sportovních nadšenců na to, že státní znak znázorňuje všechny části České republiky.

Olympijský turnaj v Pekingu odstartuje 3. února 2020, o sedmnáct dní později bude znám hokejový olympijský vítěz. Češi v základní skupině B čeká výběr ruských reprezentantů, Švýcarsko a Dánsko.

David Krejčí od léta obléká dres Olomouce, teď se vypraví i na olympijské hry do Pekingu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V německé Bundeslize se v neděli pouze remizovalo

Nedělní program Bundesligy nabídl pouhé dva duely. Bavorský Augsburg doma remizoval 1:1 s Frankfurtem, v souboji zachraňujících celků Bielefeld uhrál jediný bod proti jasně poslednímu Fürthu.