Hokej

NHL na Nova Sport: Zvedající se Islanders přivítají Ovečkinovu bandu

Tradiční studio na stanici Nova Sport 1 nebude chybět ani třetí sobotu roku 2022. Roman Jedlička si před utkáním mezi New Yorkem Islanders a Washingtonem Capitals pozval Slavomíra Lenera a agenta slovenského obránce Fehérváryho Lukáše Havlíčka. Vše startuje v 19:45.

Ostrované se po špatném začátku zvedají a již atakují New Jersey, které je na předposledním místě divize právě před Isles. Newyorský celek má navíc několik zápasů k dobru a očekává se, že se před Ďábly dostane. V posledním utkání navíc Islanders vyhráli nad týmem Nica Hischiera 3:2.

Washington opět patří mezi nejlepší celky celé NHL a aktuálně je tým kolem Alexandra Ovečkina na třetím místě Metropolitní divize. V celé lize je z toho aktuálně deváté místo, ale forma Caps je v posledních zápasech příšerná. Tým z hlavního města prohrál čtyři zápasy v řadě. 

Související obsah

​Islanders mají odehráno nejméně utkání v celé lize a proti Devils nastoupili po dlouhé, dvanáctidenní přestávce. Nejproduktivnějším hráčem se dvaadvaceti body je útočník Matt Barzal, který dal sedm branek. Za očekáváním je například Josh Bailey, který má na svém kontě pouhé dvě branky. 

Nejproduktivnějším hráčem Capitals je nestárnoucí střelec Alexandr Ovečkin, který je s 52 body třetí v produktivitě celé ligy. Letos stihl již 24 branek a patří mezi nejlepší střelce. Daří se i Kuzněcovovi, který je se 35 kanadskými body do třicítky produktivity soutěže. 

Studio před utkáním mezi New York Islanders a Washingtonem Capitals startuje v 19:45 a moderátorem bude Roman Jedlička. Tradičním hostem bude Slavomír Lener, kterého doplní skaut Třince a agent Martina Fehérváryho Lukáš Havlíček. Vše na stanici Nova Sport 1 Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události