Lazio jasně zvítězilo, Zima odehrál za Turín celý zápas a pomohl k výhře

Ačkoliv se v Itálii stále odkládá spousta zápasů, v sobotu se už dva odehrály a třetí je v plánu. Lazio Řím jednoznačně vyhrálo na hřišti Salernitany 3:0 a Turín uspěl v Sampdorii 2:1. Celý zápas odehrál český obránce David Zima. Uspěl také Juventus, který si doma poradil s Udinese 2:0.

Lazio mělo výborný vstup do utkání, když už v desáté minutě vedlo 2:0 a o obě branky se postaral Ciro Immobile. Nejprve dostal míč na hranici pokutového území a levačku se z první trefil přesně k tyči. Poté si Pedro naběhl na dlouhý pas, poslal přihrávku přes malé vápno, kde byl opět připravený Immobile.

Italský útočník následně trefil ještě břevno, od kterého se míč odrazil přesně na brankovou čáru a ven. Třetí gól padl po změně stran. Anderson našel přesnou přihrávkou Manuela Lazzariho, který se zakončením neměl problém.

Zvítězil také slavný Juventus, který si na Allianz Stadium poradil s Udinese. První zajímavější situace, která přišla v 19. minutě, hned skončila gólem. Paulo Dybala se dostal až před hostujícího gólmana a levačkou poslal míč pod horní tyč.

Nehrál se příliš atraktivní fotbal a další příležitost přišla až v minutě 69. Opět v ní měl prsty Dybala, který zpoza vápna jen těsně minul tyč. Přesto domácí dokázali navýšit vedení. De Sciglio odcentroval z levé strany a na jeho balon si naskočil Weston McKennie. Juventus tak zvítězil 2:0 a v neúplné tabulce je pátý.

​K vítězství Turínu pomohl i dobrým výkonem David Zima, který tentokrát odehrál celý zápas. Jeho tým nakonec urval výhru na hřišti Sampdorie v poměru 2:1.