St. Étienne opět padlo, PSG má jedenáctibodový náskok na čele

Zdroj: profimedia.cz

Pouze dva duely se odehrály během sobotního programu Ligue 1. St. Étienne se letos potácí na dně tabulky a chtělo vše ukončit doma proti Lens, ale v nastavení přišlo o bod a prohrálo 1:2. Pařížské Saint-Germain si poradilo s Brestem v poměru 2:0.

PSG přivítalo na domácím pažitu třináctý Brest bez Lionela Messiho i zraněného Neymara. Nejlepší francouzský celek má ovšem ve svých řadách Kyliana Mbappého, který otevřel skóre duelu po třiceti minutách. Druhou branku přidal Thilo Kehrer.

Tým argentinského trenéra Mauricia Pochettina má tak na čele francouzské soutěže jedenáctibodový náskok, zareagoval tak na páteční vítězství druhého Nice nad Nantes. Naopak úplně jiné starosti má jeden ze stabilních týmů Ligue 1.

Saint-Étienne se totiž motá v sestupových vodách, což chtělo změnit proti překvapení sezóny, čtvrtému Racing Lens. Domácí sice výsledkově ovládli první poločas, ale v poslední čtvrthodině hosté srovnali a v nastavení o triumfu rozhodl Fofana.