MMA

Drsňák Procházka tuží své tělo. Kromě cvičení zařadil i ledovou koupel

Drsňák Procházka tuží své tělo. Kromě cvičení zařadil i ledovou koupel
Zápasník MMA Jiří Procházka se otužuje v ledové vodě. Zdroj: Instagram @jirkaprochazka

MMA zápasník Jiří Procházka obvykle víří vody sportu svými extravagantními účesy a drsnými knokauty. Teď ukázal, že je i mimo klec a kadeřnický salon hodně odvážný. Přidal se totiž k řadě dalších nadšenců a ponořil se do ledové vody, aby se mohl otužovat. Odvážný počin zároveň označil za svoje vítězství.

Před nedávnem bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová ukázala, jak se otužuje, teď se k ní přidal i sportovec Jiří Procházka. MMA zápasník se potopil do ledové vody a začal se rovněž otužovat. Svou aktivitu zveřejnil na svém instagramu. 

"Hot WINter," uvedl do popisku úspěšný sportovec, a přiznal tak, že to pro něj bylo vítězství. Použil totiž slovní hříčku, kdy výraz "hot winter" znamená horká zima, ale velkými písmeny uvedené "WIN" je v češtině vítězství. S uznáním přišli i jeho fanoušci, kteří v komentářích jeho počin chválili. "Pravý šampion," zaznělo od některých nich. Další o něm napsali například, že je "Legenda" a "Skála".

Související obsah

Rodák z Hostěradic je kromě MMA známý řadou dalších sportovních aktivit. Věnuje se lyžování, jízdě na kole či horské turistice. V letošním roce by se měl s největší pravděpodobností utkat s Gloverem Teixeirou o titul v polotěžké váze UFC. Zápas ještě není potvrzený, ale jelikož zbylí dva potenciální vyzyvatelé Jan Blachowicz a Aleksandar Rakič mají domluvený vzájemný zápas, Procházkův duel s šampionem je téměř jistý.

V prosinci spatřil světlo světa videoklip šermíře Choupenitche, ve kterém hraje i Jiří Procházka:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události