Další sporty

Panečku, ta je! Sexy Soukalová se pochlubila láskou k otužování

Panečku, ta je! Sexy Soukalová se pochlubila láskou k otužování
Gabriela Soukalová se se svým partnerem otužuje. Zdroj: Facebook @Gabriela Soukalová

Bývalá biatlonová reprezentantka Gabriela Soukalová se po konci kariéry vrhla na řadu pracovních i volnočasových aktivit. Jednou z nich je i otužování, které praktikuje se svým přítelem Milošem. Tím, jak její pobyt v ledové vodě probíhá, se pochlubila na svých sociálních sítích. A dokonce uvedla, jak se s mrazem a zimou vypořádává.

Venku mrzne, až praští. Teploměr ukazuje na tři stupně pod nulou. Olympijskou medailistku a dvojnásobnou světovou šampionku v biatlonu ale nezastavilo ani počasí a vyrazila se se svým partnerem otužovat do ledové vody.

Související obsah

​Pro aktivitu, která by měla mít blahodárné účinky na lidské zdraví, si dvojice vybrala malebnou zasněženou říčku. Tím ale veškerá romantika skončila. Pak totiž přišla na řadu ta horší část. Soukalová i její partner Miloš se museli svléknout do plavek a ponořit tělo do studené vody. "Vždycky si představuju horkou vanu," uvedla na svém instagramu sportovkyně, která se letos stala maminkou.

Zároveň ale přiznala, že otužování ji baví už dlouho a přináší dobrou náladu. "Pro mě je to životní styl a vlastně si svůj život bez něj už ani nedokážu představit. Otužovala jsem se celou kariéru, hlavně každodenní ledovou sprchou. A miluju ten pocit, kdy vylezete ven, a i když je teplota pod nulou, celé tělo vás hřeje. Na dobrou náladu neznám lepší recept," rozpovídala se o stále populárnější aktivitě spousty lidí na svém facebooku.

Gabriela Koukalová se vždy věnovala spoustě aktivit. Po jednom ze závodů SP dokonce všem zazpívala:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události