Tenis

Blázen, nebo génius? Kyrgios předvedl v Austrálii podání jako nikdo před ním

Tak to tu ještě nebylo! Tenista Nick Kyrgios opět objevil v tenisovém prostředí volné místo na trhu. Fanoušky na Australian Open šokoval podáním spodem, ale nebylo jen tak ledajaké. Míček totiž poslal na druhou stranu dvorce mezi nohama. Šokovaný Liam Broady nebyl schopen vrátit míček do kurtu.

Extravagantní tenista Nick Kyrgios zkrátka nenudí. To opět dokázal v prvním kole Australian Open, ve kterém vyzval Brita Broadyho. Svůj výjimečný kousek vytáhl z rukávu už na začátku utkání, když za stavu 2:0 a 40:0 vytáhl podání spodem mezi nohama. Přítomní diváci ječeli nadšením.

Celý zápas nakonec 26letý tenista z Austrálie vyhrál 6:4, 6:4, 6:3 a svůj výkon si po zápase velmi pochvaloval. Za celé utkání totiž neztratil ani jeden gem na svém servisu a do vedení s brejkem se dostal vždy hned na začátku setu. "Dneska jsem podával zatraceně dobře," vyprávěl v pozápasovém rozhovoru přímo na kurtu. "Nevím, co jsem tomu davu lidí udělal, chovají se jako v zoo," vyprávěl Kyrgios. 

"Jsem moc rád, že jsem zase tady. Je zřejmé, že jsme všichni měli těžkých posledních pár let, takže mě těší, že tu můžu být zase s vámi. Je to tak zábavné," byl po zápase nadšený hráč, kterému aktuálně patří až 115. místo ve světovém žebříčku. Během kariéry už ale byl i třináctý. 

Související obsah

Nick Kyrgios baví fanoušky i na tiskových konferencích:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události