MMA

Došlo k velkému usmíření? Vémola vzal svou Lelu do Dubaje

Došlo k velkému usmíření? Vémola vzal svou Lelu do Dubaje
Lela Ceterová a Karlos Vémola Zdroj: Profimedia.cz

Ještě minulý týden to vypadalo, že je mezi MMA zápasníkem Karlosem Vémolou a jeho snoubenkou Lelou definitivní konec. Nyní si ale měl pár udělat krátký výlet do Dubaje.

S informací přišel například server eXtra.cz, pro který se Karlos Vémola také vyjádřil. "Zamyslel bych se nad tím, proč by zbitá žena, která má z někoho strach, s tou samou osobou jezdila do Dubaje. Já to komentovat nebudu, udělejte si obrázek sami," napsal MMA zápasník v SMS zprávě pro eXtra.cz

Sám zápasník pak touto zprávou také reagoval na předchozí vyjádření přítelkyně Lely Ceterové, která prostřednictvím své manažerky tvrdila, že ji měl Vémola fyzicky napadnout. "Zbil jsi mě s dítětem v náručí. Už nikdy se k tobě nevrátím," stálo ve vyjádření minulé úterý.

Související obsah

​Nicméně po ostrých slovech přišlo prý dočasné usmíření. Lela se nastěhovala zpátky do Vémolandu a nyní měl být pár i v Dubaji, kam ostatně zamířil i při posledním rozchodu na konci roku 2020.

Související obsah

​Jednalo se však jen o krátkou dovolenou ve Spojených arabských emirátech. Vémola by totiž s Lelou měl být už zase zpátky v Praze, o čemž hovoří server Expres.cz.

Karlos Vémola nařknul Lelu Ceterovou z nevěry a chtěl se rozejít:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události