Fotbal

Nejvlivnější agent bojuje o život. Haalandův zástupce leží na JIP

Nejvlivnější agent bojuje o život. Haalandův zástupce leží na JIP
Fotbalový hráčský agent Mino Raiola | Zdroj: Profimedia

Nejslavnější a nejvlivnější fotbalový agent Mino Raiola se potýká se závažnými zdravotními problémy. V milánské nemocnici San Raffaele údajně leží na jednotce intenzivní péče.

Raiola do nemocnice nastoupil již 12. ledna. Úvodní spekulace, že se jedná o vážný problém a že slavný agent musel náhle do nemocnice, vyvrátil Raiolův oficiální twitterový účet. "Mino Raiola podstupuje běžná lékařská vyšetření, která vyžadují anestezii. Všechno bylo naplánované a nedošlo k žádné akutní operaci," uklidňovalo několik dní fanoušky.

Jenže 54letý hráčský zástupce je stále v nemocnici a německý deník Bild ve čtvrtek večer informoval, že situace je vážnější, než se předpokládalo. Podle informací Bildu Raiola leží na jednotce intenzivní péče kvůli onemocnění plic.

Mino Raiola patří mezi nejvlivnější muže ve světovém fotbalu. On je hráčským agentem a rozhoduje o budoucnosti hvězd, mezi které patří například Erling Haaland, Paul Pogba či Zlatan Ibrahimovič. Právě Pogbovi v létě končí smlouva a Haaland patří mezi nejžhavější zboží na přestupovém trhu, takže Raiolovy zdravotní potíže mohou ovlivnit i světové velkokluby, které mají o služby těchto hráčů zájem.

Související obsah

​V minulosti Raiola zastupoval třeba i Pavla Nedvěda. Nyní je "pod jeho křídly" i Slovák Vladimír Weiss.

Raiolův klenot Erling Haaland se před týdnem dvakrát trefil proti Freiburgu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události