Tenis

Bouřlivák Kyrgios napálil míčkem malé dítě. Poté mu darem vykouzlil úsměv

Je známý svou prudkou povahou, ale nyní šlo jen o nešťastnou nehodu. Tenisový rebel Nick Kyrgios při deblovém čtvrtfinále omylem napálil míček do hlediště, kde trefil dítě. Rána do obličeje malého chlapce rozplakala a domácí borec si zdrceně rukou přikrýval ústa. Následně však předvedl nádherné gesto.

Ihned totiž k malému fanouškovi přiběhl a na usmířenou mu věnoval svoji raketu, čímž mu i přes bolest vykouzlil úsměv na tváři. Oním chlapcem je devítiletý Fin Crane, který byl na zápase se svojí matkou.

Po utkání, v němž Kyrgios s Kokkinakisem porazili Pütze s Venusem 7:5, 3:6 a 6:3, za Finem přišla i místní televize Channel Nine. "Míček mě trefil a Nick Kyrgios mi dal svoji raketu," odpovídal nesměle. "I mě udeřil do tváře," řekla Finova máma.

Kyrgios má se svým parťákem v zádech obří podporu a před domácími fanoušky touží uspět. "Ještě jsem neskončil. Abych byl upřímný, chci tuhle zatracenou věc vyhrát!" burcoval australský tenista, který ve dvouhře vypadl již ve druhém kole s Medveděvem.

Související obsah

V minulosti měl Kyrgios několik průšvihů jak na kurtech, tak v osobním životě. Na podzim se bouřlivě rozešel s přítelkyní Chiarou, u jejich hádky dokonce zasahovala policie. V roce 2018 zase dostal pokutu téměř 400 tisíc korun za to, že na kurtu předváděl sexuální gesta s láhví vody.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události