Fotbal

"Mercedes" je volný. Bývalý fotbalista Švancara oznámil rozchod

"Mercedes" je volný. Bývalý fotbalista Švancara oznámil rozchod
Bývalý fotbalista Petr Švancara se svou manželkou Kamilou Zdroj: TV Nova

Nejdřív to bylo jako pohádka, teď je všemu konec. Bývalý fotbalový útočník oznámil rozchod s partnerkou Kamilou, se kterou byli manželé jen necelé dva roky. Fotbalista s přezdívkou "Mercedes" to přiznal na svém instagramu.

Před necelými dvěma lety se v Brně konala velkolepá svatba. Bývalý útočník Petr Švancara si v září 2020 vzal s velkou pompou přítelkyni Kamilu, kterou požádal o ruku ve fotbalovém pořadu Tiki-Taka v únoru téhož roku. Kdysi přitom přiznal, že původně chtěl svou ženu jen na sex.

Pak se ale zamiloval a uspořádal jí překvapivé zásnuby i dechberoucí veselku. Na té hrála kapela Mirai a účastnila se jí řada osobností z fotbalového prostředí, třeba Švancarův bývalý spoluhráč Luděk Zelenka. Sám "Švanci" tehdy vtipkoval, že důležitá věc je, že mu paní Kamila nezakázala fotbal.

Související obsah

​Teď však čtyřiačtyřicetiletý útočník, jenž v době aktivní kariéry nastupoval za Brno, Slavii či Slovácko, naznačil na svém instagramu, že s manželstvím je konec. Přidal totiž fotku svatební fotografie, kde jsou oba manželé odděleni černou čárou. Pro Expres.cz řekl, že jeho vztah je opravdu u konce. "Rozcházíme se," uvedl.

Dál však zásadní událost ze svého soukromí nechtěl komentovat. Ženatý byl už podruhé. S první manželkou Lucií má dvě děti. 

Takhle si Petr Švancara užil svou druhou svatbu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události