Box

Po rozchodu nová výzva? Švancara bude boxovat s Lukášem Konečným

Po rozchodu nová výzva? Švancara bude boxovat s Lukášem Konečným
Zdroj: PATRIK UHLÍŘ / MAFRA / Profimedia

Jen pár dnů po zprávě, že se bývalý reprezentační útočník Petr Švancara rozešel se svou manželkou, brněnský "Mercedes" znovu šokuje. Chystá se do boxerského ringu, kdy se v exhibičním zápase postaví bývalému mistru světa WBO Lukášovi Konečnému.

Titulový zápas v polotěžké váze mezi Michalem Rybou a Jozefem Jurkem zdaleka není tím největším tahákem galavečeru Tohle je box 3, který se uskuteční 5. března v Brně. Hlavním lákadlem je účast veterána a brněnského rodáka Lukáše Konečného s bilancí 52 výher a 5 porážek.

"Chirurg" se mezi provazy postaví v rámci exhibice. Tedy v neoficiálních duelech bez zápisu do profi-bilance, zato ale změří síly hned se třemi soupeři. V tříminutových kolech jej vyzve zpěvák kapely Eddie Stoilow Jan Žampa, boxerský nadšenec Petros Karidis a v neposlední řadě bývalý fotbalista a bojovými sporty nepolíben Petr Švancara. S každým si Konečný zatancuje jedno kolo.

S ohledem na Konečného zkušenosti nelze očekávat, že by mu Švancara byl rovným soupeřem. Nicméně pro publikum může střetnutí dvou brněnských rodáků a bývalých profesionálních sportovců přinést oživení a příjemnou podívanou tak, jak plyne z podstaty exhibice. Uvidí se na začátku března.

Související obsah

Na akci se kromě Konečného a jeho protivníků představí čtyři amatérské dvojice a 13 dvojic profesionálů, mezi kterými by se mohla objevit jména jako Václav Pejsar, Fabiana Bytiqi či Martin Parlagi. Výtěžek z exhibice půjde na dobrou věc, jak slibuje Konečný.

Takové údery čekají na "Švanciho" mezi provazy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události