MMA

Muradov je zraněný! Další duel v UFC musí odložit

Muradov je zraněný! Další duel v UFC musí odložit
Machmud Muradov Zdroj: profimedia.cz

Očekávaná bitva mezi Machem Muradovem a Mishou Cirkunovem se 26. února neuskuteční. Uzbecko-český MMA bojovník se totiž zranil a zatím není jasné, jak dlouho rekonvalescence potrvá. Doufá ale, že se stihne do března uzdravit, aby mohl svého soupeře vyzvat na souboj.

"Přátelé, chtěl bych s vámi sdílet smutnou novinu. Během tréninkového kempu jsem si poranil paži. Po několika vyšetřeních bude jasné, jak dlouho má rekonvalescence potrvá, chtěl bych se omluvit mému soupeři, UFC a všem mým fanouškům," napsal Muradov na své sociální sítě. 

"Opravdu moc jsem chtěl bojovat už 26. února, řádně jsem se na to připravoval, ale bohužel mi zranění dalo lekci. Budu opravdu rád, pokud se souboj přesune na březen, kdy doufám, že už budu v pořádku," přeje si Muradov. "Ještě jednou bych se všem chtěl omluvit, ale nějaké okolnosti prostě nejsou pod naší kontrolou," zopakoval Muradov. 

Související obsah

​Pro 31letého Muradova by to byl pátý zápas pod organizací UFC. Zatím si připsal tři výhry, ale v posledním duelu nestačil na Geralda Meerschaerta, který jej zdolal submisí.

Muradov byl na začátku roku zpátky v Česku. Užíval si s rodinou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události