Fotbal

Sport na Nově dostane nový kabát. Chystá se moderní multifunkční studio

Sport na Nově dostane nový kabát. Chystá se moderní multifunkční studio
Návrh nového sportovního studia Nova Sport Zdroj: TN.cz

Diváci čtyř sportovních kanálů Nova Sport se mohou už brzy těšit na významnou novinku. V areálu barrandovských ateliérů v těchto dnech roste nové moderní – ryze sportovní studio.

Sportovní televizní fanoušci se brzy dočkají moderního a multifunkčního prostoru, který nabídne maximální komfort pro sledování významných sportovních událostí na kanálech Nova Sport.

Ve studiu budou použity ty nejmodernější technologie, které v současnosti existují, včetně digitálních stěn s vysokým rozlišením a dalších zobrazovacích prvků. Studiu budou dominovat jednoduché a čisté tvary – otevřený půdorys bude navíc dovolovat velkou variabilitu pro jednotlivé dekorace.

Související obsah

Technologicky vyspělé studio je v plánu i po jeho spuštění v dlouhodobějším horizontu dále rozvíjet. V první etapě tohoto rozvoje půjde o propracovaný systém "elektronické tužky“, pomocí které budou mít experti možnost analyzovat jednotlivé herní situace, a v další etapě i případné rozšíření o virtuální realitu.

"Největší prostor určitě dostanou naše nejsilnější značky. Počítáme s předzápasovými studii k Lize mistrů, Bundeslize, La Lize, Serii A a Ligue 1. Už se těšíme na nové studio také k tradičním sobotním tahákům NHL. A rádi bychom nabídli divákům studia i k dalším zajímavým projektům, jako jsou třeba MotoGP nebo mistrovství světa v šipkách," říká Dušan Mendel, šéf sportu na Nově.

Související obsah

​Sportovní fanoušci a diváci kanálů Nova Sport nový sportovní studiový komplex poprvé uvidí v polovině roku 2022.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události