Zegras opět ukázal svá kouzla. Blýskl se parádním lakrosovým gólem

Americký hokejový útočník ve službách Anaheimu Ducks opět ukázal, jak skvělé a šikovné má ruce. Trevor Zegras v nočním zápase s Montrealem předvedl lakrosovou fintu, při které nabral puk na hokejku, obtočil se kolem branky a kotouč poslal přesně za vzdálenější tyč.

Chvíle 20letého útočníka přišla ve druhé třetině, konkrétně ve 22. minutě. Šikovný forvard sebral puk u pravého mantinelu, kde vznikla skrumáž tří hráčů. Následně pokračoval za branku, nabral kotouč na hokejku a poslal ho nad pravé rameno gólmana Montembeaulta.

V tu chvíli poslal Anaheim do vedení 4:2, a jeho tým nakonec dokráčel na ledě Canadiens k vítězství 5:4. Při přestávkovém rozhovoru prozradil, že měl na hokejce novou omotávku, tak si řekl, že to zkusí.

"Je to jedna z věcí, kde si myslím, že je obrovská možnost úspěchu, pokud zvednete puk na hokejku. Myslím, že to moc gólmanů nečeká," prozradil po zápase. "Když mám za brankou čas a místo, nevidím důvod, proč to nezkusit. Je to něco, na čem stále pracuji," pokračoval. Také vtipně podotkl, že chtěl uchvátit diváky, nicméně Bell Centre bylo kvůli koronavirovým opatřením prázdné.

Zegras o sobě dal vědět už na začátku sezony, kdy vymyslel jednu z nejoriginálnějších asistencí. Za brankou nabral puk na čepel, přehodil ji a Sonny Milano následně uklidil kotouč ze vzduchu za gólmana Buffala.