Fotbal

Talent z United má velký průšvih. Přítelkyně ho obvinila z fyzického násilí

Talent z United má velký průšvih. Přítelkyně ho obvinila z fyzického násilí
Zdroj: Profimedia

Fotbalista Mason Greenwood má zřejmě velký problém. Přítelkyně dvacetiletého útočníka zveřejnila na sociálních sítích video, kde ho obvinila z fyzického napadení. K incidentu už se vyjádřil i Manchester United, kde mladý forvard působí.

Jeden z předních týmů Premier League řeší velký problém. Přítelkyně útočníka Masona Greenwooda z Manchesteru United Harriet Robsonová totiž na svém instagramu uvedla, že ji její partner fyzicky napadl a nutil k sexu. Ukázala fotografie a videa, kde je vidět její zmlácené tělo. Přidala i audionahrávku, v níž dvacetiletý forvard vyžaduje sex.

Nastalou situaci okomentovali i zástupci United, kteří uvedli, že o fotkách i videích vědí, ale k události prozatím nebudou nic říkat. Mluvčí klubu ale jasně uvedl, že fotbalový gigant z Manchesteru neschvaluje žádný druh násilí.

"Jsme si vědomi fotek a obvinění, která kolují na sociálních sítích. Nebudeme se dále vyjadřovat, dokud nebudou zjištěna fakta. Manchester United neschvaluje násilí jakéhokoli druhu," uvedli United podle ESPN

Související obsah

Greenwood se narodil v Bradfordu a v dresu Rudých ďáblů působí od mládežnických kategorií. Za A tým poprvé naskočil na jaře 2019 proti Arsenalu. Podívejte se na to, jak jeho přítelkyně měla dopadnout po útoku útočníka United:

Greenwoodovo United si poradili v FA Cupu s Aston Villou:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události