Fotbal

Britská policie jedná. Greenwooda zatkla pro podezření ze sexuálního napadení

Britská policie jedná. Greenwooda zatkla pro podezření ze sexuálního napadení
Mason Greenwood z Manchesteru United Zdroj: Profimedia.cz

Ve velkých problémech je útočník Manchesteru United Mason Greenwood. Anglický reprezentant a jeden z nejtalentovanějších mladých hráčů na Ostrovech, skončil ve vazbě. Britská policie jej zadržela za podezření ze sexuálního napadení.

Nejhorší chvilky svého života prožívá Mason Greenwood. V neděli jej ze sexuálního napadení obvinila přítelkyně, která na sociální sítě pověsila svou fotku, kde byla celá od krve. Přidala i nahrávku, kde dvacetiletý útočník požaduje o ženy sex a nutí ji k tomu. 

Jeho zaměstnavatel hned vydal prohlášení, že nepodporuje žádné akty násilí, ale situaci dále komentovat nechtěl. Nyní byl ale mladý fotbalista zatčen a vedení úspěšného klubu se nechalo slyšet, že se Greenwood nevrátí v nejbližší době do tréninku. 

Související obsah

"Bylo zahájeno vyšetřování a můžeme potvrdit, že dvacetiletý muž byl zatčen pro podezření ze znásilnění a napadení. Zůstává ve vazbě kvůli výslechu," dodal mluví manchesterská policie. Několik zdrojů potvrdilo, že jde o Masona Greenwooda.

Greenwood zlomil rekord a stal se nejmladším hráčem, který kdy za Manchester United nastoupil v Lize mistrů a dařilo se mu především před pandemií koronaviru. Aktivně patří do kádru United, ale probíhající kauza mu může v tak mladém věku výrazně pokazit kariéru.

Jeho United se dostali v lednu do dalšího kola FA Cupu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události