MMA

Jindrová je dravec, PFL je úspěch, pochvaluje si trenér "Monster"

MMA zápasnici Martinu Jindrovou čeká na začátku března premiéra v Professional Fighters League, ve které zabojuje nejen o prestiž, ale také o milion dolarů, tedy přibližně o 21 milionů korun. S přípravou na úvodní duel jí mimo jiné pomáhá také česká legenda bojových sportů Petr "Monster" Kníže v pražském Monster Gymu.

Česká zápasnice MMA Martina Jindrová se brzy vydá do Spojených států, kde 4. března zahájí své vystoupení v seriálu Professional Fighters League. Pro několikanásobnou mistryni světa v kickboxu a muay thai půjde o velkou výzvu. Proto před premiérovou bitvou začala spolupracovat i s českou legendou bojových sportů, kterou je Petr "Monster" Kníže.

"My se známe už nějaký pátek. Oslovila mě, že potřebuje pomoci s wrestlingem. Takhle je to jednoduché," popsal Kníže, jak ke spolupráci došlo. Jindrová kromě Monster Gymu trénuje se svým hlavním trenérem a manažerem Petrem "Píno" Ondrušem.

Související obsah

A jak novou svěřenkyni hodnotí? "Není to nováček, nemá trému. To je super, že na turnaji nebude mít stres, který lidem kazí výkonnost. Je to dravec, má tah na branku a dokáže se prosadit. Díky tomu se dokáže naučit nové věci, na kterých teď pracujeme."

"Je to super. V našich podmínkách je to top příležitost, kterou jen tak někdo nedostane. Je to obrovský úspěch," hodnotí nabídku v PFL zkušený Kníže.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události