Fotbal

Alex Král nastoupí proti trpaslíkovi v základu. FA Cup sledujte na Nova Sport

První únorový víkend je v anglickém fotbale zasvěcený FA Cupu a díky stanici Nova Sport a portálu Voyo můžete být u toho. Nenechte si ujít zápasy londýnských klubů Chelsea a West Ham, které můžete sledovat v sobotu od 13:30 na Nova Sport 1 a 2 a Voyo. Další čtyři utkání si pak můžete přehrát na Voyo.

FA Cup není jen tak ledajaký ligový pohár. Jedná se o nejstarší fotbalovou soutěž na světě a uspět v ní je pro anglické týmy prestižní záležitostí. Také nabízí výjimečné zápasy, kdy se ti největší fotbaloví giganti mohou utkat s fotbalovými trpaslíky. Taková utkání budou k vidění už od 13:30.

Jedním z nich je Chelsea proti Plymouthu, tedy aktuálně třetí tým Premier League proti třetiligovému mužstvu, kterému patří v tabulce sedmé místo. Dá se předpokládat, že vzhledem k nabitému programu nenasadí Thomas Tuchel ty nejlepší, ale i tak je jeho tým v zápase jednoznačným favoritem.

Související obsah

​Osminásobný vítěz FA Cupu ale nastoupí do utkání po 13denní pauze, která byla vynucena reprezentační přestávkou. Plymouth naposledy hrál minulou sobotu, když uspěl 3:1 na hřišti Doncasteru. Zápas budete moci sledovat na Nova Sport 1 a Voyo od 13:30.

Druhým zajímavým duelem bude utkání mezi West Hamem a Kidderminsterem, který hraje až šestou nejvyšší soutěž v Anglii. Trenéru Moyesovi budou k dispozici všichni tři čeští hráči. Zatímco Souček s Coufalem začnou na lavičce, Alex Král nastoupí v základu. Na hřišti se tak objeví poprvé od 28. prosince, kdy proti Watfordu odehrál jednu minutu. Celkově to je teprve sedmý zápas, ve kterém český záložník za londýnský klub nastoupí. Jak se mu bude dařit, můžete sledovat na Nova Sport 2 a Voyo.

Související obsah

​Kromě těchto zápasů nabídne sobotní program FA Cupu dalších 10 zápasů a čtyři z nich budete moci sledovat na platformě Voyo. Jedná se o zápasy prvoligových týmů Wolverhampton–Norwich. Dále utkání vedoucích týmů Premier League a Championship, což je Manchester City a Fulham.

K vidění bude také duel prvoligového Southamptonu proti Coventry, které hraje o soutěž níže, a odpoledne se utkají také prvoligové týmy Everton s Brentfordem, za který může poprvé nastoupit Christian Eriksen. Na závěr nastoupí další londýnský velkoklub Tottenham proti Brightonu. Pro domácí je to poslední reálná možnost, jak letos získat nějakou trofej. 

Sobotní program FA Cupu na Nova Sport a Voyo:

13:30 Chelsea–Plymouth (Nova Sport 1 a Voyo)

13:30 Kidderminster – West Ham (Nova Sport 2 a Voyo)

16:00 Everton–Brentford (Voyo)

16:00 Manchester City–Fulham (Voyo)

16:00 Wolverhampton–Norwich (Voyo)

16:00 Southampton–Coventry (Voyo)

21:00 Tottenham–Brentford (Voyo)

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události