MMA

Soupeřce nadělím první porážku, říká zápasnice Jindrová. Přezdívka "Mixér"? Ne

MMA zápasnice Martina Jindrová se brzy dočká premiéry v prestižní Professional Fighters League. Několikanásobná mistryně světa v kickboxu a muay thai na úvod vyzve Portugalku Cavalcantiovou, s níž zabojuje o první vítězství. Jak probíhá její příprava, jak si v tréninku poradila se zraněním ruky a co by udělala s milionovou výhrou?

"Těším se, je to pro mě takový vrchol kariéry," říká několikanásobná šampionka postojových disciplín, která dělá bojové sporty od sedmi let. V březnu ji čeká první zápas v letošním ročníku PFL. Na šampionku po čtyřech utkáních čeká milion dolarů, tedy kolem 21 milionů korun.

"Splatila bych si nějaké hypotéky, koupila bych si možná domek. A udělala bych obrovskou oslavu pro své známé," prozradila česká bojovnice, jak by s výhrou naložila.

Související obsah

K titulu i pohádkové sumě ale vede dlouhá cesta. Jako první musí Jindrová překonat neporaženou Jacqueline Cavalcantiovou (2:0). "V kickboxu má 25 zápasů a žádný neprohrála, v MMA má dvě vítězství. A nikdy neprohrála ani v brazilském jiu-jitsu. Já jsem ale připravená jí tu první prohru nadělit," věří si Jindrová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události