Anaheim Ducks

Neuvěřitelný nájezd učil Zegrase mistr hokeje. Pavel Barber s pukem čaruje

Trevor Zegras během víkendu NHL All-Star Game okouzlil všechny fanoušky jen těžce napodobitelnou kličkou. S páskou přes oči prostřelil brankáře Russella a sklidil ohromné ovace. Trik, který je skutečnou hokejovou lahůdkou, jej naučil opravdový odborník na práci s kotoučem Pavel Barber. A nebyla to procházka růžovou zahradou.

Během All-Star Game zazářil forvard Anaheimu obdivuhodným nájezdem. Nechal si zavázat oči, puk nachystal na čepel své hokejky, udělal rychlou otočku a dokázal poslepu rozvlnit síť. Aréna ve Vegas byla na nohou. Zegras však tento trik musel pečlivě trénovat. Pod svá křídla si ho vzal ten nejpovolanější.

Hokejku má v jedné ruce, mezi nohy či za hlavu, puk má na holi za každé situace jako přilepený. Je naprostým specialistou na hru v držení kotouče, málokdo se může pyšnit tak precizní technikou. Pavel Barber, známý influencer, vyhrál nespočet soutěží v hokejových dovednostech a nad jeho triky s kouskem černé gumy zůstává rozum stát.

Barber již pracoval s mnoha hvězdami NHL, zaměřoval se pochopitelně zejména na kontrolu puku. Nyní před ním stála jiná výzva. S Trevorem Zegrasem měl připravit unikátní nájezd s mnoha triky. Mělo to ale jeden háček. Hvězdný útočník Anaheimu jej musel celý zvládnout poslepu.

Související obsah

Na kluzišti v T-Mobile Areně v Las Vegas, kde známý šikula s útočníkem Ducks trénoval, byl nakonec Trevor Zegras úspěšný. Trénink se vyplatil! Během soutěže All-Star Game v trestných stříleních perfektně provedl všechny prvky naordinované Pavlem Barberem a vykouzlil úsměv na tváři nejednomu příznivci hokeje. Talent Zegras jednoduše má, mnohokrát to prokázal i v zápase NHL. Naposledy vyčaroval úžasné lakrosové zakončení během nedávného duelu s Montrealem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události