Slavia titul v MOL Cupu neobhájí, pohárové derby patřilo Spartě

Fotbalisté Sparty proti Slavii v MOL Cupu | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalisté Sparty dokázali v pražském pohárovém derby porazit Slavii 2:0 a postupují do semifinále MOL Cupu. Na Andrově stadionu pak vyzvala Sigma Olomouc v lize páté Slovácko a po dramatickém zápase o postupujícím rozhodl až penaltový rozstřel. Hosté jej zvládli v poměru 4:2 a zahrají si také semifinále.

Fotbalisté Slavie prožívají velice špatný vstup do jarní části sezony. Po překvapivé prohře v lize přišla další rána i v poháru. Ve čtvrtfinále MOL Cupu proti Spartě tahali sešívaní za kratší konec a nakonec prohráli 0:2.

Letenští vstoupili do zápasu velice aktivně a už od 10. minuty vedli zásluhou Ladislava Krejčího mladšího. Skóre pak navýšil krásnou trefou Jakub Pešek a Slavia byla na domácím hřišti hodně opařená.