Další sporty

Hráče NFL fascinuje nacistický vůdce. Za svoje prohlášení se pak omlouval

Hráče NFL fascinuje nacistický vůdce. Za svoje prohlášení se pak omlouval
Obránce Washingtonu Jonathan Allen | Zdroj: Profimedia.cz

O velký rozruch se postaral sedmadvacetiletý hráč Washingtonu Commanders, který šokoval svým kontroverzním vyjádřením prostřednictví sociální sítě Twitter. Na svůj profil sdílel otázku: „Zeptejte se mě na cokoliv.“ Jeden z fanoušků se tázal, s kým by nejraději zašel na večeři. Allen v odpovědi na vysněného hosta uvedl i nacistického diktátora Hitlera.

Mladý zadák na své sociální vyzval více než 68 000 příznivců, aby mu dávali jakékoliv dotazy. Otázka, která vzbudila rozruch, zněla takto: "Kdybyste měl možnost jít na večeři se třemi lidmi, živými nebo mrtvými. Koho byste pozval?" Odpověď překvapila. "Svého dědečka, Hitlera a Michaela Jacksona."

"Je to vojenský génius a já miluji vojenskou taktiku, ale upřímně bych chtěl pochopit jeho mozek. Proč udělal to, co udělal," dodatečně vysvětloval své prohlášení. Jenže už bylo pozdě.

Zpětná vazba, která poté přišla ho totiž překvapila a okamžitě svůj tweet odstranil. Poté přidal omluvu. "Nevyjádřil jsem správně, co jsem se snažil říct, a uvědomuji si, že to bylo hloupé!"

Související obsah

"Omlouvám se, že jsem vás urazil, to rozhodně nebyl můj záměr, jen jsem odpovídal na otázku," reagoval na vlnu negativních ohlasů. "Jsem si vědom, že to byl pravděpodobně ten nejhorší člověk, který kdy žil."

V NFL ukončil kariéru legendární Tom Brady:

TN.cz, Michal Krobot
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události