MMA

Velká událost českého zápasníka. Procházka se sešel s boxerem Tysonem

Velká událost českého zápasníka. Procházka se sešel s boxerem Tysonem
Zdroj: Profimedia.cz

Český MMA zápasník Jiří Procházka má za sebou velké setkání. Během víkendové návštěvy Los Angeles měl totiž tu čest si popovídat s legendárním boxerem Mikem Tysonem.

Procházka aktuálně trénuje ve Phoenixu, kde se pod dohledem bývalého šampiona UFC Henryho Cejuda připravuje na svůj titulový zápas ve stejné organizaci. Bude tak prvním Čechem, který tuto možnost vůbec dostane.

O víkendu ale 29letý bijec asi potřeboval vypnout, a tak se vydal do slavného Los Angeles, kde se mu dost možná splnil sen. Během návštěvy jedné z firemních akcí totiž potkal legendárního boxera Mikea Tysona.

Související obsah

Zmíněného setkání se zúčastnili i dvojnásobný šampion UFC Daniel Cormier a zápasník Brendan Schaub, který má dokonce podcast The Fighter and the Kid. Oba borci hned americkému boxerovi vysvětlili, s kým má tu čest.

https://www.youtube.com/watch?v=ndot6nhp_T0

"Je to takový ten tichý týpek, co ti pak naloží," smál se Mike Tyson, když viděl Jiřího Procházku. Toho čeká v UFC boj o titul polotěžké váhy s Gloverem Teixeirou, jemuž se naposledy povedlo sebrat pás Janu Blachowiczovi.

Jiří Procházka se v květnu utká v titulovém souboji s Gloverem Teixeirou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události