Hokej

Jágrovi k padesátinám popřály hvězdy z NHL. Čas na dítě, provokoval Voráček

Jaromír Jágr patnáctého února oslavil kulaté padesáté narozeniny. Rodák z Kladna prý na oslavy moc není, ale blahopřání se mu dostalo bezpočet. A to jak z Česka, tak ze světa od hráčů NHL, kde legendární osmašedesátka strávila 24 sezón.

Hokejové legendě přáli čeští olympionici z Pekingu i hvězdy z NHL. Pro celou řadu z nich je padesátiletý Jágr velkou inspirací. “Všechno nejlepší k padesátinám. Je neuvěřitelné, že stále hraješ,“ blahopřál druhý nejproduktivnější muž zámořské NHL Connor McDavid.

Blahopřání přidali také hráči Floridy Panthers, kde Jágr strávil dvě a půl sezóny, v čele s Radko Gudasem. Popřál také Sidney Crosby z Pittsburghu Penguins, který Jágra na počátku devadesátek draftoval: “Ahoj Jardo, všechno nejlepší k narozeninám. Je to neuvěřitelné, že hraješ hokej v padesáti letech. To je sen.“

Související obsah

A nezapomněl ani Jágrův spoluhráč z NHL a reprezentace Jakub Voráček. “Když jsme byli ve Philadelphii, tak jsi slavil čtyřicítku. A už je to deset let. Utíká to. Tenkrát jsem si říkal, že už jsi starý, že máš před sebou pár let a pověsíš to na hřebík. V padesáti letech ještě válíš, klobouk dolů. Držím palce, hlavně ať jsi spokojený v životě. No a já si myslím, že je čas na dítě. Co? Po padesátce,“ provokoval Voráček.

Podívejte se na cestu Jaromíra Jágra v NHL:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události