Fotbal

Mezi Ronaldem a Maguirem to vře. Roztržka kvůli pásce? Prý nesmysl

Mezi Ronaldem a Maguirem to vře. Roztržka kvůli pásce? Prý nesmysl
Cristiano Ronaldo a Harry Maguire v dresu Manchesteru United. | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalový Manchester má zřejmě další problém. V týmu totiž údajně došlo k roztržce dvou velkých hvězd – portugalské superstar Cristiana Ronalda a kapitána Harryho Maguirea. Ti se prý pohádali kvůli kapitánské pásce, která už velmi dlouho patří anglickému obránci. Zuby si na ni ale nejspíš brousí právě i několikanásobný držitel Zlatého míče. Trenér Ralf Rangnick vzájemné spory ale popřel. Řekl totiž, že údajná hádka je nesmysl.

Dva kohouti na jednom smetišti. Tak to zřejmě momentálně vypadá v šatně United, kde až doteď vládl pevnou rukou kapitán Harry Maguire. Anglický obránce navléká kapitánskou pásku už pěkně dlouho, s příchodem Ronalda, který se na Old Trafford vrátil loni v létě, se však prý situace změnila. Jeho pozice se totiž začala otřásat v základech.

Ronaldo jako portugalský reprezentant a veleúspěšný hráč je považován za vůdčí osobnost, a tak není divu, že anglická média začaly plnit zkazky ohledně roztržky, jež se měla mezi Ronaldem a Maguirem nedávno odehrát. A to právě kvůli kapitánské pásce, kterou by několikanásobný držitel Zlatého míče rád získal. 

Trenér Ralf Rangnick však zákulisní spekulace vyvrátil okamžitě poté, co se o nich dozvěděl. "Je to naprostý nesmysl. Nikdy jsem s hráči o kapitánství nemluvil. Harry je náš kapitán a kapitánem zůstane," uvedl podle BBC. "Nejsem vůbec frustrovaný, protože vím, že to není pravda," doplnil.

Související obsah

​K údajnému miniskandálu ze šatny United se vyjádřil i jeden z aktérů sporu, tedy samotný Harry Maguire. "Viděl jsem o klubu už spoustu zpráv, které nejsou pravdivé. A tohle je další. Nechci se vyjadřovat ke všemu, co bylo napsáno, ale potřeboval jsem to objasnit. Jsme jednotní a soustředíme se na neděli," napsal na svůj twitter a připomněl, že tým koncentruje síly na duel Premier League proti Leedsu. Údajný problém s Ronaldem tak rovněž dementoval. 

United nedávno překvapivě prohráli v poháru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události