Hokej

Bizarní pokuta v NHL. Kapitán Dallasu zaplatí 100 tisíc za postříkání vodou

Naprosto bizarní trest dostal od vedení NHL kapitán Dallasu Stars Jamie Benn. Ten v utkání s Chicagem vodou ohodil projíždějícího MacKenzieho Entwistleho. Zaplatí 5 000 dolarů (více jak 100 000 korun), což je největší peněžní pokuta, kterou hráč v NHL může dostat.

To, že hráči v NHL platí za tvrdé zákroky či nesportovní gesta, jsme si už zvykli. Jamie Benn z Dallasu si ovšem spíše vystřelil z projíždějícího protihráče a spíše ze srandy jej polil pitím, které měl zrovna v ruce. Za tento vtípek ale nakonec bude platit. 

Nejvyšší peněžní pokuta v kolektivní smlouvě je 5 000 dolarů a právě touto částkou byl Jamie Benn potrestán. Z jeho téměř desetimilionové smlouvy za rok sice nepůjde o nějakou ztrátu a celá tato situace spíše slouží pro opravdové pousmání. 

Související obsah

Jamie Benn takto "zaútočil" na MacKenzieho Entwistleho, který po tvrdém zákroku od Raffla zrovna projížděl kolem střídačky. Velký počet lidí na sociálních sítích si spíše klepe na čelo a ptá se na otázku, co je s NHL v současné době v nepořádku. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události