MMA

Američan Storley si řekl o titul, ruský zápasník ukončil soupeře kopem z otočky

Američan Logan Storley si možná řekl o titulový zápas ve velterové váze. Na galavečeru Bellator 274 dokázal v pěti kolech porazit Neimana Gracieho. Ve stejné váhovce pak uspěl také Andrej Koreškov, jenž svého soupeře Chance Rencountreho vyřadil povedeným kopem z otočky.

Hlavní zápas večera na Bellatoru 274 se sice obešel bez titulového souboje, ale i s formátem, kdy se zápasilo na pět kol, nabídl zajímavou podívanou. V kleci se objevili dva zápasníci top pětky, kteří usilují o pás šampiona velterové váhy.

Nyní má k němu o trošku blíže Logan Storley, který svého soupeře Neimana Gracieho porazil po pěti kolech na body. Od obou zápasníků se spíše čekal souboj na zemi, nicméně nakonec se odehrával převážně v postoji, kde si 29letý Američan vedl o něco lépe. Storley si tak vylepšil bilanci na 13–1 a řekl si o šanci vyzvat šampiona velterové váhy Jaroslava Amosova, se kterým Logan v roce 2020 ve vyrovnaném klání padl.

Související obsah

​Do klece se pak vrátil ve velkém stylu Andrej Koreškov, jenž svého soupeře porazil už po 38 vteřinách. Pak totiž 31letý Rus předvedl tvrdý kop z otočky, kterým trefil žebra svého soupeře Chance Rencountreho. Američan se následně složil a Koreškov mu uštědřil ještě pár přesných ran, takže sudí raději zápas předčasně ukončil. 

V jediném ženském zápase pak zvítězila DeAnna Bennetová, jež porazila na body Američanku s ruskými kořeny Justine Kišovou.


https://twitter.com/BellatorMMA/status/1499052542082070650?s=20&t=PBNviVf4Bu7_UA6sZsdLJg

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události