Další sporty

Biatlonistka Soukalová opět na lyžích. Flintu vytáhne až na jaře

Biatlonistka Soukalová opět na lyžích. Flintu vytáhne až na jaře
Zdroj: profimedia.cz

Bývalá česká biatlonistka Gabriela Soukalová znovu nazula lyže a vyrazila do bílé stopy. Že by návrat? Ale kdeže. Úspěšná česká sportovkyně jen chtěla povozit svou malou dcerku Izabelu. Zažertovala i na dotaz jednoho z fanoušků, kterého zajímalo, kde má miminko biatlonovou zbraň. "Flinta bude až na jaře," zareagovala pohotově a vtipně dvojnásobná mistryně světa a olympijská medailistka.

Původně se zamýšlela, jestli kvůli aktuální situaci video vůbec pustit do éteru, pak ale přiznala, že je to něco na odlehčení. "Odlehčení pro dnešní smutný den. Važme si toho, co máme, a že můžeme být s těmi, které milujeme. Myslíme na všechny rodiny, lid na Ukrajině a přiznávám, že jsem se dlouho rozhodovala, jestli sem tohle video vůbec dávat. Válku bohužel nikdo z nás nemá šanci ovlivnit. Můžeme ale aspoň dělat radost lidem kolem sebe."

https://www.instagram.com/p/CaZUf4HN8rM/

Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová tak po velkém rozhodování přece jen na svém instagramu zveřejnila nahrávku, na níž znovu lyžuje. V bílé stopě však nejezdí sama, ale s malou dcerkou Izabelou, která se jí a jejímu příteli narodila v polovině září. 

​Vtipně pak zareagovala i na komentář jednoho z fanoušků, kterého zajímalo, kde má miminko pušku, se kterou se v biatlonu závodí. "Krásný den Vladimíre. Jdeme na to postupně. Flinta bude až na jaře," kontrovala exbiatlonistka. Video, z něhož měla obavy, nakonec sklidilo velký úspěch. 

Související obsah

"Ježíš to je krásný. To je snad nejmladší lyžařka na světě," rozplývala se jedna z fanynek. K té se přidali i další příznivci. A to i přesto, že se žádný návrat nekoná. 

V roce 2019 Gabriela Soukalová definitivně ukončila profesionální kariéru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události