Marseille opět ztratila body. Na hřišti Troyes pouze remizovala

Rami z Marseille dostává žlutou kartu Zdroj: Profimedia

Marseille patří ve francouzské Ligue 1 druhé místo. Přesto už druhý zápas v řadě nedokázala zvítězit. Po minulé porážce od Clermontu přišla tentokrát remíza s Troyes. Na první PSG tak ztrácí 15 bodů.

Marseille začala zápas daleko lépe a těsně před uplynutím půl hodiny hry dostala výhodu pokutového kopu. K tomu se postavil Dimitri Payet a naprosto suverénně proměnil. Hosté byli i nadále lepším týmem, ale druhá branka jim nebyla přána.

Ve druhém poločase tak přišel trest. Konkrétně v 90. minutě. Koné poslal přízemní pas před branku, kde ho do sítě poslal Júhán Túzghár. V sedmé nastavené minutě měl ještě velkou šanci hostující Gueye, jenže jeho pokus těsně minul branku a zápas tak skončil 1:1.

​Tři body slaví obhájce titulu Lille, který zajížděl na hřiště Lyonu. O svém vítězství rozhodl hostující celek ve 35. minutě Gabriel Gudmundsson, který si naběhl na zadní tyč a následně poslal balon za záda bezmocného Lopese.