Motorsport

Legenda MotoGP se raduje ze šťastné události, Rossimu se narodila dcera

Legenda MotoGP se raduje ze šťastné události, Rossimu se narodila dcera
Bývalý motocyklový závodník Valentino Rossi se svou partnerkou. | Zdroj: Profimedia.cz

Tak tomu se říká správné načasování. Ve chvíli, kdy v Kataru startuje nová sezona závodů silničních motocyklů, se bývalý závodník a ikona MotoGP raduje ze šťastné události v soukromém životě. Partnerka Francesca totiž porodila Valentinu Rossimu prvního potomka. Nejde ale o chlapce, který by mohl být pokračovatelem závodnického rodu. Devítinásobný mistr světa přivítal na svět holčičku. Ta navíc dostala krásné jméno.

Na konci uplynulé sezony se Valentino Rossi s velkou pompou rozloučil s bohatou závodnickou kariérou, ve které hned devětkrát vybojoval titul mistra světa. V srpnu uplynulého roku pak s partnerkou Francescou Novellovou oznámili, že očekávají narození prvního potomka. 

https://www.instagram.com/p/CaritZqtByV/

Teď se 43letá motocyklová ikona stala otcem. Nedočkala se však chlapce, který by mohl jít v jejích jezdeckých šlépějích. Rossimu se totiž narodila holčička. Ta přišla na svět příhodně. Ve chvíli, kdy v Kataru startuje letošní ročník seriálu závodů MotoGP. 

Související obsah

​Šťastný Ital se novinkou ze soukromí pochlubil na svých sociálních sítích, kde zveřejnil fotku s nožičkou miminka. Zároveň prozradil, jaké dali dcerce s partnerkou jméno. Pojmenovali ji po slavné postavě z díla Williama Shakespeara, které se odehrává v italské Veroně. Holčička totiž dostala jméno Giulietta, tedy česky Julie.

V uplynulé sezoně se Valentino Rossi rozloučil se závodní kariérou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motorsport

Důležité Události