Islanders překvapili rozjeté hokejisty St. Louis. Palmieri přišel o dva góly

Útočník Islanders Kyle Palmieri Zdroj: profimedia.cz

Trápící se hokejisté Islanders dokázali i bez zraněného Zdeno Cháry porazit rozjeté Bluesmany. Hodně vidět byl útočník Kyle Palmieri, kterému rozhodčí neuznali dva góly

New York Islanders poslal do vedení Wahlstrom. Ještě v první třetině se pak prosadil právě smolař Palmieri, jenže jeho gól neplatil kvůli postavení jeho spoluhráče v brankovišti.

Ostrované ale favorita nadále překvapovali a ve druhé třetině přidali druhou branku, kterou vstřelil Brock Nelson. Ve třetí části pak mohl Palmieri rozhodnout, ale ani jeho druhá vstřelená branka neplatila, jelikož Američan zahrál vysokou holí.

​Islanders se tak v závěru museli strachovat o výsledek. St. Louis totiž nejdříve snížilo díky Thomasovi a pak nepříjemně tlačilo. Ostrované však nakonec těsný výsledek udrželi a vyhráli 2:1.

Podívejte se na pořádnou bitku Radka Gudase:

NHL výsledky:

New York Islanders – St. Louis Blues 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Wahlstrom (Pelech, Pulock), 22. Nelson (Dobson, Parise) - 58. Thomas