Hokej

Gudas předvedl netradiční bitku, místo pěstí soupeře kontroloval na ledě

Český hokejista Radko Gudas se v NHL zase popral. Řízný zadák poslal v zápase Floridy a Ottawy k zemi Austina Watsona a svému soupeři v netradiční bitce nic nedovolil. Útočníka Senators totiž zalehl na ledě a k ničemu ho nepustil. Od rozhodčích pak vyfasoval desetiminutový trest za nesportovní chování.

Když na časomíře běžela 52. minuta, došlo v duelu mezi Floridou a Ottawou k pořádné strkanici. Ottawský Brady Tkachuk zbytečně sestřelil u hostující střídačky domácího Patrica Hörnqvista a vzájemný střet vyvolal hromadnou šarvátku. 

Do ní se zapojil i český obránce Radko Gudas, který chtěl spoluhráče pomstít. Jako "oběť" si vybral forvarda Austina Watsona, jehož ihned srazil k zemi. K souboji pěstí ale nedošlo.

Související obsah

Český reprezentant svého protivníka netradičně zalehl a kontroloval ho na ledě. Watson se vůbec na nic nezmohl, "kohouty" od sebe nakonec odtrhli rozhodčí. Oba pak vyfasovali desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Gudas se mohl kromě vítězné bitky radovat i z triumfu. Panthers si došli pro vítězství 3:0.

S trochou nadsázky se dá říct, že Gudas si řekl i o smlouvu v MMA. Boxerské schopnosti ukázal již mnohokrát dříve, ale nyní předvedl, že zvládá i boj na zemi, takže je komplexní bojovník.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události