Krejčí v NBA zaznamenal šest bodů, Oklahoma ale s favoritem padla

Zápas basketbalové NBA mezi Oklahomou a Milwaukee. | Zdroj: Profimedia.cz

Český basketbalista Vít Krejčí zaznamenal v dresu Oklahomy šest bodů, jeden doskok a dvě asistence, na vítězství jeho celku to však nestačilo. City Thunder padli s favoritem z Milwaukee 142:115. Poslední celek Východní konference z Orlanda pořádně potrápil Phoenix, Suns nakonec soupeře přehráli jen o tři body a vyhráli 102:99.

Jednadvacetiletý český basketbalista Vít Krejčí odehrál proti papírovému favoritovi z Milwaukee takřka dvacet minut a posbíral šest bodů, jeden doskok a dvě asistence. Zároveň zapsal také jeden vítězný trestný hod. V dresu soupeře exceloval Giannis Antetokounmpo. Ten během necelých 28 minut zaznamenal 39 bodů, sedm doskoků a sedm asistencí. S pětadvaceti body byl vidět také Khris Middleton.

​Oklahoma ale na Bucks nevyzrála a padla 142:115. To Orlando v roli outsidera značně potrápilo Phoenix a padlo s vedoucím celkem Západní konference o pouhé tři body.

Na významnou metu v utkání Brooklynu a Charlotte dosáhl Kyrie Irving, jenž pomohl k výhře, a navíc se dostal potřetí v trikotu Nets na padesátibodový výkon za zápas.

Výsledky basketbalové NBA:

Golden State Warriors – Los Angeles Clippers 112:97, Oklahoma City Thunder – Milwaukee Bucks 115:142, Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans 132:111, Charlotte Hornets – Brooklyn Nets 121:132, Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers 124:127, Orlando Magic – Phoenix Suns 99:102