Hokej

Ovečkin v ukrajinské atmosféře neskóroval. Radoval se Edmonton

Hokejový Edmonton vyjádřil podporu Ukrajině, a to v zápase, kdy v domácí hale nastoupil Washington se známým podporovatelem Putina Alexandrem Ovečkinem. Oilers nakonec vyhráli 4:3. Ruský útočník tentokrát neskóroval.

V hokejové hale Edmontonu se to hemžilo ukrajinskými vlajkami a před zápasem také zazpíval ukrajinský sbor. Pak domácí hráči Oilers vyzvali Washington i s hvězdným Alexandrem Ovečkinem.

Ruský útočník dokázal v minulém utkání vyrovnat Jaromíra Jágra v počtu gólů v NHL. Tentokrát však v atmosféře, kdy i spousta fanoušků na Ovečkina bučelo, neskóroval, a na kontě tak má stále 766 branek.

Související obsah

​Dařilo se naopak Connoru McDavidovi, který v utkání zaznamenal dva body za gól a asistenci. V kanadském bodování NHL se kanadský forvard opět dostal do čela. Oilers nakonec zvítězili 4:3.

Výsledky NHL:

Edmonton Oilers  Washington Capitals 4:3 v prodl.
Branky: 33. Yamamoto (McDavid, Bouchard), 39. Ceci (B. Malone, D. Ryan), 51. B. Malone (Kassian, Bouchard), 64. McDavid – 23. Bäckström (Mantha, Oshie), 47. Oshie (Bäckström, Carlson), 60. Oshie (Carlson, Kuzněcov).

Vancouver Canucks Montreal Canadiens 5:3
Branky: 14. Hamonic (B. Hunt, J. T. Miller), 31. Boeser (J. T. Miller, Q. Hughes), 44. J. T. Miller, 49. Pettersson (J. T. Miller, Horvat), 60. Horvat (Pearson, Pettersson) – 13. Lehkonen (Evans, R. Pitlick), 35. Lehkonen (R. Pitlick), 56. R. Pitlick (Caufield, Lehkonen)

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události