Další sporty

Hvězdný Tom Brady se vrací do NFL, v důchodu byl jen 40 dní

Hvězdný Tom Brady se vrací do NFL, v důchodu byl jen 40 dní
Hráč amerického fotbalu Tom Brady | Zdroj: Profimedia

Nejdřív oznámil, že končí. Teď informoval fanoušky amerického fotbalu, že přidá další sezonu. Legenda NFL Tom Brady bude opět nadělovat radost na hřišti. Podle svých slov na sociálních sítích si totiž uvědomil, jak mu sport chybí. Proto se rozhodl přidat ke své bohaté kariéře další soutěžní ročník.

Na hřišti má nedokončenou práci a jeho místo je stále na hřišti, ne na tribuně. Tak odůvodnila superstar amerického fotbalu Tom Brady zprávu o tom, že se vrací do kolotoče NFL. Čtyřiačtyřicetiletý quarterback sice před 40 dny oznámil konec profesionální kariéry, během pauzy si ale všechno rozmyslel. 

"Ten čas přijde. Ale ještě ne teď," napsal na svých sociálních sítích, kde informoval o svém pokračovaní a zároveň uvedl všechny důvody, které ho k rozhodnutí vedly. 

https://www.instagram.com/p/CbD-BZZr0G7/?utm_source=ig_web_copy_link

Sedminásobný vítěz Super Bowlu tak potěšil spoustu fanoušků. V NFL totiž platí nejen za velkou legendu, ale také za sympaťáka. Hrát by měl znovu v dresu Tampy, kde nastupoval poslední dvě sezony. Ve své premiérové sezoně za Buccaneers dokonce s týmem získal svůj sedmý Super Bowl.

Související obsah

​Legendární Američan také přiznal, že by se návrat neuskutečnil bez jeho rodiny a spoluhráčů. "Miluju své spoluhráče, miluju svou rodinu, která mě podporuje. Bez nich by nic z toho nebylo možné," prozradil. Teď se může začít připravovat na start své 23. sezony. Ta začne 8. září 2022.

Takhle Tom Brady oznamoval konec kariéry:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události