Další sporty

Bradyho návrat namíchl fanouška, zaplatil miliony za bezcenný artefakt

Bradyho návrat namíchl fanouška, zaplatil miliony za bezcenný artefakt
Legenda amerického fotbalu Tom Brady. | Zdroj: Profimedia.cz

Tak to je pech. Skalní fanoušek zámořské NFL a Toma Bradyho v neděli vydražil míč, s nímž legendární americký fotbalista nahrál na poslední touchdown své kariéry. Dražitel za něj zaplatil téměř 11 a půl milionu korun. O pár hodin později ale cena vzácného artefaktu hodně klesla. Čtyřiačtyřicetiletý quarterback se totiž rozhodl pokračovat a přidat svou 23. sezonu. Oznámil to na svých sociálních sítích.

Zámořskou NFL zastihla vynikají zpráva. Ikonický quarterback Tom Brady totiž oznámil, že bude pokračovat v profesionální kariéře. A to jen 40 dní od doby, kdy odešel do sportovního důchodu. 

Zprávu zveřejnil na svých sociálních sítích a odůvodnil ji tím, že v posledních týdnech hodně přemýšlel a ještě se necítí na to, aby zápasy sledoval jen na tribuně. 

Svým rozhodnutím ale asi nepotěšil věrného fanouška, který v neděli vydražil míč, jímž Brady ve svém posledním utkání sezony i kariéry přihrál na touchdown. Částka, kterou za cennou relikvii vysázel na dřevo, přesahuje 11 milionů korun. 

Související obsah

Vzhledem k tomu, že Brady chystá opětovný návrat, míč ztratil na své ceně a stal se z něj zcela obyčejný hrací balon. Loni jen v základní části přihrál na 43 touchdownů, takže letos by jich měl pár přidat a ten poslední zřejmě už nebude posledním.

Před nedávnem se Tom Brady loučil s kariérou, teď v ní bude pokračovat:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události