Fotbal

VIDEO: Úder loktem a 24 stehů. Thajský fotbalista ztratil nervy a byl vyhozen

VIDEO: Úder loktem a 24 stehů. Thajský fotbalista ztratil nervy a byl vyhozen
Červená karta | Zdroj: profimedia.cz

Nezřídka se stane, že nějaký sportovec přímo na hrací ploše ztratí nervy, za což pak nese následky. Málokdo to ale přežene jako thajský fotbalista Aitsaret Noichaiboon, který svého soupeře na hřišti udeřil loktem, což oběť odnesla 24 stehy. Klub s násilníkem okamžitě rozvázal smlouvu.

K celé situaci došlo během utkání třetí thajské ligy mezi University North Bangkok a Bangkok FC. Hosté v nastavení druhého poločasu prohrávali 0:3, tudíž bylo o vítězi definitivně rozhodnuto. Jejich hráči Aitsaretu Noichaiboonovi pořádně vytekly nervy, když mu Supasan Ruangsuphanimit z týmu soupeře škobrtl o nohu. Místo toho, aby hráč v červeném okamžitě vhodil aut a pokračoval ve hře, vydal se celou situaci vyřídit ručně. 

Rozběhl se ke své oběti, napřáhl se a levým loktem ji trefil do obličeje. Ruangsuphanimit se okamžitě skácel k zemi a potřeboval lékařskou pomoc. Noichaiboon byl za tento nešetrný zákrok okamžitě vyloučen.

"Po návštěvě lékaře bylo zjištěno, že v oblasti horního rtu je vážná tržná rána, která vyžadovala 24 stehů. Jako klub přebíráme plnou odpovědnost a o postiženého hráče se postaráme. Uděláme vše pro to, aby se taková situace už nikdy neopakovala," stojí v oficiálním prohlášení Bangkok FC, který s hráčem okamžitě rozvázal smlouvu. 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události