Fotbal

Sparťan Minčev si po gólu sahal do rozkroku. Následně vysvětlil proč

Sparťan Minčev si po gólu sahal do rozkroku. Následně vysvětlil proč
Fotbalista Sparty Martin Minčev. | Zdroj: Profimedia.cz

Oslavil gól, jak neměl. A okamžitě se stal hvězdou sociálních sítí. Jen ne v pozitivním slova smyslu. Sparťanský útočník Martin Minčev se v 82. minutě zápasu proti Pardubicím trefil do sítě soupeře a ze své branky se radoval hodně netradičně. Předvedl totiž lascivní gesto, při kterém si sahal rukama do rozkroku. Letenský celek se k situaci postavil s grácií a humorem, samotný Minčev pak přiznal, že speciální oslava měla být vtipem pro kamaráda.

V duelu 25. kola Fortuna ligy mezi Pardubicemi a Spartou běžela na světelné tabuli 82. minuta, když si Martin Minčev naběhl na přihrávku z pravé strany a z malého vápna skóroval. Víc než navýšení těsného náskoku Letenských však zaujala gólová oslava. Záložník domácího týmu si totiž začal sahat rukama do rozkroku, a udivil tak řadu lidí. 

Klub se k jeho lascivnímu gestu postavil čelem. Na svých sítích totiž zveřejnil ošemetnou fotku i s patřičným komentářem. "Beztak dneska všichni čekáte na tuhle fotku…" zaznělo ze Sparty, jež navíc přidala vysmátého smajlíka.

Své chování později na instagramovém stories vysvětlil i sám Minčev. "Oslava byla vtipem pro mého kamaráda. Nezlobte se," vyjádřil se sparťanský útočník. V názoru na jeho výstup se fanoušci rozdělili do dvou táborů. Jedni se gestem bavili a vtipkovali na adresu sparťana i jeho intimních míst, další se zajímali, zda bude za drobný exces potrestán. 

Související obsah

​Dvacetiletý Bulhar se ale nejspíš nemusí postihu bát, už jen podle veřejné reakce klubu. Navíc týmu pomohl k důležité výhře. Jeho celek se díky triumfu přiblížil druhé Slavii na šest bodů.

Sparťané nedávno představili nové dresy pro významné klubové výročí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události