Hokej

Karlovy Vary se k tomu postavily čelem. Po prohře zparodovaly i vlastní logo

Karlovy Vary se k tomu postavily čelem. Po prohře zparodovaly i vlastní logo
Hokejisté Karlových Varů | Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Před týdnem schytal hokejový klub Energie Karlovy Vary spoustu kritiky za zesměšnění loga Litvínova, na jehož úkor Energie postoupila do play-off Tipsport extraligy. Fanoušci tehdy varovali, že karma to klubu vrátí. A Karlovy Vary skutečně vypadly v nejkratším možném čase. K situaci s logem se ovšem Karlovarští postavili čelem a po neúspěchu zparodovali i vlastní logo.

Karlovy Vary do vyřazovacích bojů postoupily těsně z 12. místa, takže v prvním kole se utkaly s pátými Pardubicemi. Série skončila v nejkratším možném čase, když Pardubice vyhrály 3:2, 4:2 a naposledy 3:2 v prodloužení. Energie tedy prohrála 0:3 a sezona pro ni končí.

Tým spravující sociální sítě se k drsnému vyřazení dokázal postavit čelem a po třetí prohře umístil na twitter fotku svého upraveného loga, kde je velké "E" změněno na velké "L". Reagoval tím na vlastní, týden starý výsměch soupeři.

Před týdnem Energie hrála o poslední postupové místo do posledního kola s Litvínovem a po výhře v přímém souboji dala na twitter upravené logo Litvínova, kde z písmen nechala jen "L" jako "loser". Fanoušci to přijali spíše negativně a místo zdravého hecování v tom viděli nechutný výsměch za hranou.

Související obsah

​Nový příspěvek už sklízí jen slova chvály. "Tak to má být, pobavilo, i když mě prohraná série mrzí. Dělat si srandu z ostatních má právo jen ten, kdo si dokáže udělat srandu ze sebe," okomentoval upravené karlovarské logo jeden z fanoušků a i další přidávali pochvalné komentáře, že například odpouští litvínovský incident.

V posledním kole základní části extraligy Sparta s Kladnem odehrály charitativní utkání ve prospěch Ukrajiny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události