Fanoušci trefili sudího kelímkem od piva, bundesligový zápas se nedohrál

Předehrávka 27. kola německé fotbalové ligy skončila obrovskou ostudou pro domácí fanoušky Bochumi. Ti totiž v 71. minutě trefili pomezního rozhodčího kelímkem od piva a zápas byl následně předčasně ukončen. Borussia Mönchengladbach v tu chvíli vedla 2:0

Hosté šli po dvou gólech ve druhém poločase do vedení 2:0 a vypadalo to, že si odvezou tři body z duelu proti Bochumi. Nicméně v 71. minutě přišel incident, který bude mít velkou dohru.

Fanoušci domácího celku totiž zasáhli pomezního sudího Christiana Gittelmanna kelímkem od piva. Utkání bylo nejdříve přerušeno a oba týmy odešly do kabin. Následně se rozhodlo, že se duel dohrávat nebude.