MMA

Zápasník Martínek do toho praštil, vzal si bývalou hvězdu filmů pro dospělé

Zápasník Martínek do toho praštil, vzal si bývalou hvězdu filmů pro dospělé
Zápasník Michal Martínek Zdroj: TN.cz

Zápasník Michal Martínek do toho praštil. Úspěšný MMA bijec si vzal svou přítelkyni Lenku, se kterou zasnoubil předloni u Grand Canyonu. Svatba nyní proběhla v Praze na Staroměstské radnici.

31letý fighter byl zasnoubený se svou partnerkou Lenkou, která se dříve živila jako herečka ve filmu pro dospělé, už v lednu 2020. Koronavirová doba však svatbu pořádně odložila.

"Svatbu chceme, ale nechci podporovat svatby v rouškách. Takže si počkáme, až se situace uklidní. Nechci mít fotky padesáti lidí v rouškách," vysvětloval Martínek pro TN.cz důvod odkladu veselky.

Související obsah

​Tehdy se psal únor 2021, nyní se bývalý šampion Oktagonu dočkal a svou přítelkyni si vzal v romantickém prostředí stověžaté Prahy.

MMA zápasník Michal Martínek se novomanželkou Zdroj: se svolením M. Martínka

"Ahoj všem, Dovoluji si oznámit, že dne 18.3. 22 proběhla naše svatba na Staroměstské radnici a následná oslava na Václavském náměstí. Už není já a ona, ale my. Pan a Paní Martínkovi," pochlubil se MMA zápasník na instagramu.


Michal Martínek aktuálně zápasí v ruské organizaci ACA, kde má bilanci 1:2. Vzhledem k válečnému konfliktu na Ukrajině je však možné, že tuto organizaci opustí.

Michal Martínek promluvil v minulém roce o svém angažmá v organizaci ACA:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události