Satoranský s Krejčím opět bodovali. Na výhru to jejich týmům ale nestačilo

Oba čeští basketbalisté opět zasáhli do zápasů NBA. Tomáš Satoranský v dresu Washingtonu ale nedokázal pomoct k výhře Wizards, stejně tak na tom byl i Vít Krejčí, který opět naskočil za Oklahomu.

Washington zajížděl na palubovku nejhoršího týmu Západní konference Houstonu Rockets. A ačkoliv Wizards byli favoritem a stále bojují o play-off, se svým soupeřem si poradit nedokázali. A to ani přesto, že za hosty odehrál 23 minut a 55 sekund Tomáš Satoranský.

Za tuto dobu získal 3 body, 4 doskoky a 1 asistenci. Za domácí ovšem řádil Christian Wood, který nastřílel 39 bodů. Houston vyhrál 115:97 a Washington je tak stále na 12. místě Východní konference.

​Na hřišti se objevil i Vít Krejčí, který se opět představil v dresu Oklahomy City Thunder. Ta tentokrát hrála doma s Bostonem Celtics. Mladý český rozehrávač strávil na palubovce 21 minut a 46 sekund. Bodově se ale tolik nedařilo. Dostal se pouze ke dvěma střeleckým pokusům za dva body a proměnil jeden. K dvěma bodům přidal také dva doskoky a jednu asistenci. Oklahoma ale padla 123:132 a zapsala už desátou porážku v řadě.

Nedařilo se lídrovi Východní konference Miami Heat, které prohrálo ve Philadelphii 106:113. Naopak o sobě dal opět hodně vědět LeBron James, který zaznamenal triple-double (38 bodů, 11 doskoků, 12 asistencí) a pomohl Lakers k vítězství na palubovce Clevelandu 131:120.