šipky

Šipkaři se pohádali přímo na podiu. Anderson nazval soupeře podvodníkem

Během čtvrtečního šipkařského klání v Premier League mezi Garym Andersonem a Joem Cullenem došlo ke slovnímu konfliktu. Po skvělém otočení anglického hráče si oba šipkaři vyměnili několik ostrých slov a "Létající Skot" svého soupeře nazval podvodníkem.

Cullen prohrával 3:5, srovnal na 5:5 a byl blízko vyřazení. Anderson měl na vítězství čtyři šipky, ale ani jedna double netrefila. Jednu z nich minul poté, co se otočil na Cullena, zakroutil hlavou, a nejspíš tak naznačoval, že právě anglický šipkař ho vyvedl z koncentrace. "The Rockstar" následně zavřel a dovršil velký obrat.

Vzápětí ale přišla slovní přestřelka, ve které si oba hráči vyměnili několik ostrých slov. Anderson nazval Cullena podvodníkem, k čemuž se druhý jmenovaný vrátil i na tiskové konferenci, kde řekl, že ho Anderson zklamal. "Nazval mě podvodníkem. Gary mi řekl, že vím, co jsem udělal, ale já mu řekl, že nevím, co jsem udělal," nechal se slyšet Cullen.

​"Neudělal jsem absolutně nic špatného. V minulosti jsem neměl s Garym žádný problém. Mám čisté svědomí. Nerozumím tomu, co se stalo," pokračoval Cullen, který letos ovládl svůj první turnaj Premier League. "Nevím, jestli to bylo tím okamžikem. Všichni děláme v takových momentech hlouposti, ale podvodník nejsem," hájil se Cullen.

Související obsah

​"Garyho velmi respektuji, je to skvělý ambasador tohoto sportu, ale teď mě trochu zklamal," zakončil povídání Cullen, který Andersona porazil ve čtvrtfinále turnaje 6:5. Následně porazil i Petera Wrighta a ve finále domácího Michaela van Gerwena.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události