Fotbal

Beckhamovi byli vykradeni, zmizel majetek za jednu miliardu

Beckhamovi byli vykradeni, zmizel majetek za jednu miliardu
Beckhamovi se synem Brooklynem Zdroj: Profimedia.cz

Před měsícem zažili manželé Beckhamovi opravdu těžké chvilky. Do jejich sídla v západním Londýně se měli vloupat zloději, a to v době, kdy byla dvojice doma. Lupiči si měli odnést majetek v hodnotě 40 milionů liber (přes jednu miliardu korun).

Rabování a loupež údajně odhalil 17letý syn Cruz Beckham, který se v noci vracel domů a uviděl rozbité okno ve svém pokoji. Po nakouknutí měl být celý pokoj vyrabován. Beckhamovi podle informací The Guardian pachatele hledali, ale ten byl již dávno pryč. 

K vloupání mělo dojít 28. února mezi 20:30 a 23:30, vloupání bylo nahlášeno další den v 00:37 v noci. Ukradeno mělo být také designové a elektrické zboží, ztráta se má šplhat k tisícům liber. Údajně se mělo jednat o profesionálního lupiče, který měl využít ke krádeži své atletické dovednosti. 

Související obsah

Slavný manželský pár má být otřesen a údajně mělo dojít k najmutí ochranky. Beckhamovi bydlí v Holland Parku, který je znám hustotou nemovitostí vysoké hodnoty, což vede k přezdívce "milionářská čtvrť". Mezi slavné sousedy patří hudební magnát Simon Cowell a zpěváci Elton John či Robbie Williams.

David Beckham pomáhá během války na Ukrajině. Propůjčil svůj instagram lékařce, aby lidé věděli, co se na Východě odehrává:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události